This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.


Valid XHTML 1.0! Klaverjasclub Lentemorgen

Klaverjasclub Lentemorgen





Ledenlijst

De in totaal 216 deelnemers hebben in 733 avonden 26.026 keer deelgenomen en hebben gezamenlijk 117.491.728 punten gescoord.

De ledenlijst is alfabetisch gesorteerd op het aantal gespeelde avonden.

Naam Eerste speelavond Aantal avonden Totaalscore gemiddelde Geboorte datum
Heijneman, Gerard21-9-19767183.339.4124.65112-1-1950
Verseveld, Bas van21-9-19767173.386.7124.72317-2-1945
Heijneman, Ria21-9-19766813.126.4164.59122-1-1952
Verseveld, Tonny van21-9-19766803.040.3064.47123-6-1950
Roos, Theo21-9-19766562.994.4544.56510-1-1930
Schut, Cor21-9-19766542.946.8584.50629-12-1938
Lastdrager, Hans21-9-19766482.926.3304.51630-8-1943
Breevoort, Saar van18-10-19775852.585.5094.42028-8-1944
Verwaal, Jaap21-9-19765742.632.5194.586
Breevoort, Geerd van18-10-19775522.561.9824.6414-6-1942
Berends, Fien1-11-19835382.429.0934.5153-11-1950
Brouwer, Jack5-9-19785262.383.8854.53229-8-1945
Lelie, Ria van der17-10-19785062.246.6404.440
Gunsing, Theo20-10-19814682.099.1654.48527-3-1934
Lagerwaard, Rolien13-9-19884531.945.6564.2951-7-1940
Lagerwaard, Piet13-9-19884151.835.9034.42416-3-1936
Meijden, Jan van der5-9-19894081.889.3384.6313-7-1947
Meijer, Annie15-9-19923981.731.2214.35025-9-1934
Thomahsen, Franz13-4-19933891.755.6604.51312-2-1946
Groenenstijn, Truus5-9-19953851.725.2844.4813-4-1941
Steenhuis, Harry8-12-19873671.699.8514.6329-12-1953
Bennink, Lammert5-9-19893501.573.8074.497
Tent, Cor van21-9-19763451.539.5384.462
Dalen, Herma van21-9-19763411.517.7324.451
Verwaal, Charlotte21-9-19763331.509.3004.532
Lubbers, Janny5-9-19893291.468.4414.463
Ommeren van, Nicoline12-3-19963261.443.9684.4297-5-1948
Pas, Nel1-9-19983161.411.5214.46720-2-1931
Vegt, Reindert de21-9-19763111.391.2794.474
Staring, Ria30-9-19803061.396.2564.563
Klomps, Jan1-3-19833001.381.7264.606
Schut, Ger21-9-19762941.324.2654.504
Jansen, Antoon5-9-19782921.328.7824.55112-10-1927
Wonnink, Wim17-12-19792911.279.7944.398
Klomps, Gerda6-9-19832831.274.6874.504
Wamel, Dirk van23-11-19762771.251.9504.52022-12-1947
Staring, Jan30-9-19802761.243.2734.505
Bekker, Frans6-12-19772681.211.8974.522
Kraay, Albert van5-9-19892621.202.3484.589
Heijneman, Ruud14-11-19892471.125.2914.556
Brinkman, Hein3-9-20022461.107.2284.50110-10-1937
Wijskamp, Marian31-8-19992441.115.6724.57218-8-1956
Raay, Mientje van11-11-20032311.025.0394.43715-6-1950
Berends, Thea29-11-1983220974.3184.429
Kraay, Gerrit4-9-1990213984.6134.623
Teelen, Wilhelmien31-8-2004210931.2364.43422-3-1942
Kaal, Gerda8-4-2003208927.2594.45817-10-1949
Kaal, Hans28-10-2003207935.3464.51910-1-1945
Raay, Willy van3-9-2003205912.4454.45128-11-1947
Velde, Wil ten10-1-2006187850.4314.54818-3-1946
Jongkind, Freek7-2-2006181792.9464.3814-2-1938
Jansen, Benny29-1-2002176769.0894.3704-12-1940
Maurik, Peter van22-11-2005171775.4554.5354-7-1944
Derksen, Gerrit14-9-1982170769.7704.528
Wildbret, John4-9-2007170802.3004.7196-8-1964
Horst, Kick ter28-9-1982169790.1254.675
Lubbers, Jan6-2-1979161721.3794.481
Slot, Mia21-9-1976161689.5534.28321-10-1935
Bruijn, Albert de 12-9-2006159740.4094.6574-6-1938
Maanen, Riet van10-1-2006154696.5454.52310-12-1938
Kraay, Toos van5-9-1989148660.4734.46329-9-1938
Voorde, Theo ten21-9-1976148688.0844.649
Lorijn, Ria de15-2-2005145661.6204.56311-3-1947
Boogaard, Jeroen van de3-10-1989141637.5674.522
Jansen, Theo16-9-1980137607.2214.432
Thomahsen, Elly2-9-2008134607.7604.53620-6-1948
Tomassen, Riet2-10-2007134593.1054.42617-7-1938
Sueters, Karel3-9-1991130597.3154.595
Klop, Flip9-10-1984130608.0254.677
Wildbret, Yvonne15-9-2009129574.1234.45121-3-1963
Beekman, Lucy1-9-2009124544.0724.3888-2-1949
Daams, Janny1-9-2009124558.9874.50830-9-1949
Wamel, Annemie van16-9-2003122547.7804.49024-1-1953
Maanen, Christel van4-9-2007117522.2584.46411-5-1964
Postma, Jan21-9-1976117536.3804.584
Spekle, Betsy30-8-2005117525.7224.49320-9-1939
Willemsen, Jan31-8-2010112515.1764.60027-6-1936
Willemsen, Truus31-8-2010111501.1764.51511-1-1934
Jansen, Thea31-8-2010107478.7244.47430-6-1953
Voorde, Thea ten21-9-1976106458.1014.322
Avest, Ineke ter2-9-2008101452.0014.47520-8-1962
Brugman, Lineke7-2-200698437.6554.46631-5-1947
Beekman, Peter21-12-201086398.8594.638
Wonnink, Lies6-9-198379343.1774.344
Thijssen, Jan21-9-197679353.2534.472
Beltman, Saar4-9-197976334.1094.396
Limbeek, Dinie van5-9-199575339.5344.527
Tent, Evelien van19-10-197675334.1974.456
Westra, Greet18-10-201172317.3564.408
Bijlevelt, Marius van1-9-199868306.0504.501
Slot, Walter21-9-197668305.9344.499
Bossenbroek Sr, Dick21-9-197665300.3964.621
Breevoort Jr, Geerd van8-1-198565292.2074.495
Horst, Addy ter9-9-198663288.7924.584
Nieuwendaal, Kien16-9-198061268.6534.404
Velde, Lambert ten31-1-201259268.1954.5465-12-1946
Heitel, Patrick30-10-201254245.7094.550
Groningen, Harrie van30-8-200553240.2694.53314-7-1939
Bosch, Albert21-9-197653246.7044.655
Smits, Lidy17-10-198950216.2094.324
Burgmeijer, Jan24-3-199849220.9214.509
Weerd, Harold de28-9-198244194.3774.418
Borkes, Ria31-8-199944194.1854.413
Zijsling, Hans6-2-200140188.0614.702
Verwaal, Greta28-9-198238168.8264.443
Wolde, Joop ten13-10-198734160.9074.733
Snelders, Gaab21-9-197634151.5644.458
Lelie, Harry v.d.30-9-198033147.6764.475
Lelie, Hilde v.d.30-9-198031136.7294.411
Lorijn, Wim de7-12-198231138.7584.476
Oudman, Dick21-9-197631136.6804.409
Bor, Riet van de16-9-201430133.4974.450
Wetters, Erland17-9-200230134.9114.497
Berends, Henk4-10-198329131.7294.542
Wildt, Adri de30-9-198028124.5484.448
Boer, H. de23-10-198426112.7714.337
Pietersma, Jos12-9-200625114.1634.567
Snelders, Onno21-9-197624113.2714.720
Kuster, Herman1-9-200923104.9164.562
German, Henk21-9-197623101.9724.434
Schut, Henk14-9-198222100.3914.563
Dobbelsteen, G. van de11-1-19772091.2084.560
Bossenbroek, Greet21-9-19762085.0154.251
Nijkoops, J.21-9-19761778.7034.630
Leijgraaf, Ben28-9-19821670.4194.401
Lourens, Henri31-8-20101671.3544.460
Peijnenburg, Jos17-9-19961569.0484.603
Z Haarlem, Martha van1-9-20151562.9404.196
Bossenbroek, Jurgen28-9-19821566.8044.454
Leijen, Jan31-8-20101565.1494.343
Peijnenburg, Fennie17-9-19961457.1634.083
Heijmen, Jan4-9-19901356.7844.368
Boumans, Gerard5-10-19761357.9614.459
Wonnink, Edwin11-9-19841358.1194.471
Val, F.18-9-19791254.9384.578
Z Notten, Henk9-12-20141148.4034.400
Alfen, Wim van31-8-20101150.4914.590
Kwast, Maarten v.d.5-10-19761152.4114.765
Frederiks, Fenny2-9-20081149.4484.495
Bosch, H.M.21-9-19761046.2604.626
Hoitink, Henk Jan5-10-19761048.7814.878
Gerritzen, Joop1-11-19831046.0064.601
Krabbendam, A.12-4-1983937.6904.188
Hoitink, Rini5-10-1976938.1934.244
Awater, Arnold21-9-1976941.0754.564
Burgers, Hanneke13-9-1988729.7574.251
Z Wigarda, Freek9-12-2014731.2154.459
Smit, M.21-9-1976730.4884.355
Lagerweij, Bart27-1-2004730.6954.38511-3-1944
Smit, P.21-9-1976730.9454.421
Putman, Henk15-12-1981730.7914.399
Lotters, Cyriel27-9-1988732.0214.574
Mendes, J.21-9-1976732.4784.640
Spaan, H.27-11-1979621.3693.562
Horst, Herman ter21-9-1976627.0774.513
Lotters, Elly27-9-1988625.5054.251
Kaal, Nancy18-10-2011624.9454.158
Reintjes, Jan27-1-2004627.2414.540
Kranenburg, D.11-1-1977522.4644.493
Dassen, H.18-10-1977522.0004.400
Rouwhorst, T.9-12-1980520.7274.145
Aaldering, J. van5-10-1976417.6814.420
Lelie, Niek v.d.11-9-1984417.9384.484
Pomeren, T. van4-9-1979418.8444.711
Bekker, J.18-9-1979421.0285.257
Ammerlaan, Truus5-3-1991418.5694.642
Pieper, Fons4-1-1994418.0354.509
Z Sweers, Harry29-3-2016314.2134.738
Hoppenreijs, Petra3-9-2013313.1174.372
Heijneman, Elly27-11-1979313.2454.415
Altena, Paul21-9-1976315.2505.083
Z Brugman, Lineke7-1-2014312.2574.086
Schotte, Rens23-10-1984313.6794.560
Diks, G.5-10-1976312.8534.284
Roolvink, G.27-9-1977313.0034.334
Breevoort, Ans van15-1-198528.9224.461
Omlo, N.25-10-197727.9363.968
Hoppenreijs, Jan17-9-201327.9123.956
Notten, Henk 19-1-2016211.7435.872
Bossenbroek Jr, Dick27-9-197728.3904.195
Luttikhuis, W.18-1-198329.6344.817
Polak, Ans18-10-201128.2894.144
Z Bomer, Rob2-9-201429.8114.906
Jong, H. de20-3-197929.0164.508
Rouwhorst, J.9-12-1980210.5655.282
Z Polak, Ans1-3-201629.2824.641
Jansen, Truus25-10-200514.0444.044
Z Wamel, Annemie van11-2-201414.4284.428
Arends, G.12-10-198215.1895.189
Kleinveld, B.27-9-197714.3464.346
Kohlberg, Henk30-12-198614.4944.494
Visse, Jan17-9-200214.4544.454
Geilstra, F.6-12-197714.4844.484
Klomps, Paul22-4-198613.7973.797
Diks, Diny4-9-200114.4344.434
Dobbelsteen, B. van de15-2-197715.1695.169
Thuis, H.7-11-197814.2084.208
Oomens, J.4-9-197915.4215.421
Hendriks, J.24-4-197914.0104.010
Anzion, H.21-9-197613.9773.977
Gerritsen, Ans25-10-200513.8193.819
Gerritsen, G.18-10-197714.5754.575
Kanters, R.22-11-197714.7114.711
Schut, Bert13-5-198614.5894.589
Schut, Rob20-10-198114.6864.686
Lorijn, Anita de4-2-198614.4564.456
Rosman, J.5-9-197814.5524.552
Makkinga, J.18-10-197714.2874.287
Reckman, L.3-1-197815.4125.412
Makkinga, R.18-10-197715.0195.019
Wildbret, Frits17-12-199113.8413.841
Jansen, Arnold12-1-199914.7924.792
Geilstra, A.6-12-197714.6244.624
Kroes, H.17-12-197914.7064.706
Beek, G. van5-10-197613.0663.066
Wunderink, J19-9-197813.8573.857