This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.


Valid XHTML 1.0! Klaverjasclub Lentemorgen

Klaverjasclub Lentemorgen





Ledenlijst

De in totaal 216 deelnemers hebben in 733 avonden 26.026 keer deelgenomen en hebben gezamenlijk 117.491.728 punten gescoord.

De ledenlijst is alfabetisch gesorteerd op het aantal gespeelde avonden.

Naam Eerste speelavond Aantal avonden Totaalscore gemiddelde Geboorte datum
Altena, Paul21-9-1976315.2505.083
Anzion, H.21-9-197613.9773.977
Awater, Arnold21-9-1976941.0754.564
Bosch, H.M.21-9-19761046.2604.626
Bosch, Albert21-9-197653246.7044.655
Bossenbroek, Greet21-9-19762085.0154.251
Bossenbroek Sr, Dick21-9-197665300.3964.621
Dalen, Herma van21-9-19763411.517.7324.451
German, Henk21-9-197623101.9724.434
Heijneman, Ria21-9-19766813.126.4164.59122-1-1952
Heijneman, Gerard21-9-19767183.339.4124.65112-1-1950
Horst, Herman ter21-9-1976627.0774.513
Lastdrager, Hans21-9-19766482.926.3304.51630-8-1943
Mendes, J.21-9-1976732.4784.640
Nijkoops, J.21-9-19761778.7034.630
Oudman, Dick21-9-197631136.6804.409
Postma, Jan21-9-1976117536.3804.584
Roos, Theo21-9-19766562.994.4544.56510-1-1930
Schut, Ger21-9-19762941.324.2654.504
Schut, Cor21-9-19766542.946.8584.50629-12-1938
Slot, Walter21-9-197668305.9344.499
Slot, Mia21-9-1976161689.5534.28321-10-1935
Smit, P.21-9-1976730.9454.421
Smit, M.21-9-1976730.4884.355
Snelders, Onno21-9-197624113.2714.720
Snelders, Gaab21-9-197634151.5644.458
Tent, Cor van21-9-19763451.539.5384.462
Thijssen, Jan21-9-197679353.2534.472
Vegt, Reindert de21-9-19763111.391.2794.474
Verseveld, Tonny van21-9-19766803.040.3064.47123-6-1950
Verseveld, Bas van21-9-19767173.386.7124.72317-2-1945
Verwaal, Jaap21-9-19765742.632.5194.586
Verwaal, Charlotte21-9-19763331.509.3004.532
Voorde, Theo ten21-9-1976148688.0844.649
Voorde, Thea ten21-9-1976106458.1014.322
Aaldering, J. van5-10-1976417.6814.420
Beek, G. van5-10-197613.0663.066
Boumans, Gerard5-10-19761357.9614.459
Diks, G.5-10-1976312.8534.284
Hoitink, Rini5-10-1976938.1934.244
Hoitink, Henk Jan5-10-19761048.7814.878
Kwast, Maarten v.d.5-10-19761152.4114.765
Tent, Evelien van19-10-197675334.1974.456
Wamel, Dirk van23-11-19762771.251.9504.52022-12-1947
Dobbelsteen, G. van de11-1-19772091.2084.560
Kranenburg, D.11-1-1977522.4644.493
Dobbelsteen, B. van de15-2-197715.1695.169
Bossenbroek Jr, Dick27-9-197728.3904.195
Kleinveld, B.27-9-197714.3464.346
Roolvink, G.27-9-1977313.0034.334
Breevoort, Saar van18-10-19775852.585.5094.42028-8-1944
Breevoort, Geerd van18-10-19775522.561.9824.6414-6-1942
Dassen, H.18-10-1977522.0004.400
Gerritsen, G.18-10-197714.5754.575
Makkinga, R.18-10-197715.0195.019
Makkinga, J.18-10-197714.2874.287
Omlo, N.25-10-197727.9363.968
Kanters, R.22-11-197714.7114.711
Bekker, Frans6-12-19772681.211.8974.522
Geilstra, F.6-12-197714.4844.484
Geilstra, A.6-12-197714.6244.624
Reckman, L.3-1-197815.4125.412
Brouwer, Jack5-9-19785262.383.8854.53229-8-1945
Jansen, Antoon5-9-19782921.328.7824.55112-10-1927
Rosman, J.5-9-197814.5524.552
Wunderink, J19-9-197813.8573.857
Lelie, Ria van der17-10-19785062.246.6404.440
Thuis, H.7-11-197814.2084.208
Lubbers, Jan6-2-1979161721.3794.481
Jong, H. de20-3-197929.0164.508
Hendriks, J.24-4-197914.0104.010
Beltman, Saar4-9-197976334.1094.396
Oomens, J.4-9-197915.4215.421
Pomeren, T. van4-9-1979418.8444.711
Bekker, J.18-9-1979421.0285.257
Val, F.18-9-19791254.9384.578
Heijneman, Elly27-11-1979313.2454.415
Spaan, H.27-11-1979621.3693.562
Kroes, H.17-12-197914.7064.706
Wonnink, Wim17-12-19792911.279.7944.398
Jansen, Theo16-9-1980137607.2214.432
Nieuwendaal, Kien16-9-198061268.6534.404
Lelie, Hilde v.d.30-9-198031136.7294.411
Lelie, Harry v.d.30-9-198033147.6764.475
Staring, Ria30-9-19803061.396.2564.563
Staring, Jan30-9-19802761.243.2734.505
Wildt, Adri de30-9-198028124.5484.448
Rouwhorst, T.9-12-1980520.7274.145
Rouwhorst, J.9-12-1980210.5655.282
Gunsing, Theo20-10-19814682.099.1654.48527-3-1934
Schut, Rob20-10-198114.6864.686
Putman, Henk15-12-1981730.7914.399
Derksen, Gerrit14-9-1982170769.7704.528
Schut, Henk14-9-198222100.3914.563
Bossenbroek, Jurgen28-9-19821566.8044.454
Horst, Kick ter28-9-1982169790.1254.675
Leijgraaf, Ben28-9-19821670.4194.401
Verwaal, Greta28-9-198238168.8264.443
Weerd, Harold de28-9-198244194.3774.418
Arends, G.12-10-198215.1895.189
Lorijn, Wim de7-12-198231138.7584.476
Luttikhuis, W.18-1-198329.6344.817
Klomps, Jan1-3-19833001.381.7264.606
Krabbendam, A.12-4-1983937.6904.188
Klomps, Gerda6-9-19832831.274.6874.504
Wonnink, Lies6-9-198379343.1774.344
Berends, Henk4-10-198329131.7294.542
Berends, Fien1-11-19835382.429.0934.5153-11-1950
Gerritzen, Joop1-11-19831046.0064.601
Berends, Thea29-11-1983220974.3184.429
Lelie, Niek v.d.11-9-1984417.9384.484
Wonnink, Edwin11-9-19841358.1194.471
Klop, Flip9-10-1984130608.0254.677
Boer, H. de23-10-198426112.7714.337
Schotte, Rens23-10-1984313.6794.560
Breevoort Jr, Geerd van8-1-198565292.2074.495
Breevoort, Ans van15-1-198528.9224.461
Lorijn, Anita de4-2-198614.4564.456
Klomps, Paul22-4-198613.7973.797
Schut, Bert13-5-198614.5894.589
Horst, Addy ter9-9-198663288.7924.584
Kohlberg, Henk30-12-198614.4944.494
Wolde, Joop ten13-10-198734160.9074.733
Steenhuis, Harry8-12-19873671.699.8514.6329-12-1953
Burgers, Hanneke13-9-1988729.7574.251
Lagerwaard, Rolien13-9-19884531.945.6564.2951-7-1940
Lagerwaard, Piet13-9-19884151.835.9034.42416-3-1936
Lotters, Elly27-9-1988625.5054.251
Lotters, Cyriel27-9-1988732.0214.574
Bennink, Lammert5-9-19893501.573.8074.497
Kraay, Toos van5-9-1989148660.4734.46329-9-1938
Kraay, Albert van5-9-19892621.202.3484.589
Lubbers, Janny5-9-19893291.468.4414.463
Meijden, Jan van der5-9-19894081.889.3384.6313-7-1947
Boogaard, Jeroen van de3-10-1989141637.5674.522
Smits, Lidy17-10-198950216.2094.324
Heijneman, Ruud14-11-19892471.125.2914.556
Heijmen, Jan4-9-19901356.7844.368
Kraay, Gerrit4-9-1990213984.6134.623
Ammerlaan, Truus5-3-1991418.5694.642
Sueters, Karel3-9-1991130597.3154.595
Wildbret, Frits17-12-199113.8413.841
Meijer, Annie15-9-19923981.731.2214.35025-9-1934
Thomahsen, Franz13-4-19933891.755.6604.51312-2-1946
Pieper, Fons4-1-1994418.0354.509
Groenenstijn, Truus5-9-19953851.725.2844.4813-4-1941
Limbeek, Dinie van5-9-199575339.5344.527
Ommeren van, Nicoline12-3-19963261.443.9684.4297-5-1948
Peijnenburg, Jos17-9-19961569.0484.603
Peijnenburg, Fennie17-9-19961457.1634.083
Burgmeijer, Jan24-3-199849220.9214.509
Bijlevelt, Marius van1-9-199868306.0504.501
Pas, Nel1-9-19983161.411.5214.46720-2-1931
Jansen, Arnold12-1-199914.7924.792
Borkes, Ria31-8-199944194.1854.413
Wijskamp, Marian31-8-19992441.115.6724.57218-8-1956
Zijsling, Hans6-2-200140188.0614.702
Diks, Diny4-9-200114.4344.434
Jansen, Benny29-1-2002176769.0894.3704-12-1940
Brinkman, Hein3-9-20022461.107.2284.50110-10-1937
Visse, Jan17-9-200214.4544.454
Wetters, Erland17-9-200230134.9114.497
Kaal, Gerda8-4-2003208927.2594.45817-10-1949
Raay, Willy van3-9-2003205912.4454.45128-11-1947
Wamel, Annemie van16-9-2003122547.7804.49024-1-1953
Kaal, Hans28-10-2003207935.3464.51910-1-1945
Raay, Mientje van11-11-20032311.025.0394.43715-6-1950
Lagerweij, Bart27-1-2004730.6954.38511-3-1944
Reintjes, Jan27-1-2004627.2414.540
Teelen, Wilhelmien31-8-2004210931.2364.43422-3-1942
Lorijn, Ria de15-2-2005145661.6204.56311-3-1947
Groningen, Harrie van30-8-200553240.2694.53314-7-1939
Spekle, Betsy30-8-2005117525.7224.49320-9-1939
Gerritsen, Ans25-10-200513.8193.819
Jansen, Truus25-10-200514.0444.044
Maurik, Peter van22-11-2005171775.4554.5354-7-1944
Maanen, Riet van10-1-2006154696.5454.52310-12-1938
Velde, Wil ten10-1-2006187850.4314.54818-3-1946
Brugman, Lineke7-2-200698437.6554.46631-5-1947
Jongkind, Freek7-2-2006181792.9464.3814-2-1938
Bruijn, Albert de12-9-2006159740.4094.6574-6-1938
Pietersma, Jos12-9-200625114.1634.567
Maanen, Christel van4-9-2007117522.2584.46411-5-1964
Wildbret, John4-9-2007170802.3004.7196-8-1964
Tomassen, Riet 2-10-2007134593.1054.42617-7-1938
Avest, Ineke ter2-9-2008101452.0014.47520-8-1962
Frederiks, Fenny2-9-20081149.4484.495
Thomahsen, Elly2-9-2008134607.7604.53620-6-1948
Beekman, Lucy1-9-2009124544.0724.3888-2-1949
Daams, Janny1-9-2009124558.9874.50830-9-1949
Kuster, Herman1-9-200923104.9164.562
Wildbret, Yvonne15-9-2009129574.1234.45121-3-1963
Alfen, Wim van31-8-20101150.4914.590
Jansen, Thea31-8-2010107478.7244.47430-6-1953
Leijen, Jan31-8-20101565.1494.343
Lourens, Henri31-8-20101671.3544.460
Willemsen, Truus31-8-2010111501.1764.51511-1-1934
Willemsen, Jan31-8-2010112515.1764.60027-6-1936
Beekman, Peter21-12-201086398.8594.638
Kaal, Nancy18-10-2011624.9454.158
Polak, Ans18-10-201128.2894.144
Westra, Greet18-10-201172317.3564.408
Velde, Lambert ten31-1-201259268.1954.5465-12-1946
Heitel, Patrick30-10-201254245.7094.550
Hoppenreijs, Petra3-9-2013313.1174.372
Hoppenreijs, Jan17-9-201327.9123.956
Z Brugman, Lineke7-1-2014312.2574.086
Z Wamel, Annemie van11-2-201414.4284.428
Z Bomer, Rob2-9-201429.8114.906
Bor, Riet van de16-9-201430133.4974.450
Z Notten, Henk9-12-20141148.4034.400
Z Wigarda, Freek9-12-2014731.2154.459
Z Haarlem, Martha van1-9-20151562.9404.196
Notten, Henk 19-1-2016211.7435.872
Z Polak, Ans1-3-201629.2824.641
Z Sweers, Harry29-3-2016314.2134.738