This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.


Valid XHTML 1.0! Klaverjasclub Lentemorgen

Klaverjasclub Lentemorgen





Ledenlijst

De in totaal 216 deelnemers hebben in 733 avonden 26.026 keer deelgenomen en hebben gezamenlijk 117.491.728 punten gescoord.

De ledenlijst is gesorteerd op de gemiddelde score over alle avonden (minimaal 15 speelavonden).

Naam Eerste speelavond Aantal avonden Totaalscore gemiddelde Geboorte datum
Wolde, Joop ten13-10-198734160.9074.733
Verseveld, Bas van21-9-19767173.386.7124.72317-2-1945
Snelders, Onno21-9-197624113.2714.720
Wildbret, John4-9-2007170802.3004.7196-8-1964
Zijsling, Hans6-2-200140188.0614.702
Klop, Flip9-10-1984130608.0254.677
Horst, Kick ter28-9-1982169790.1254.675
Bruijn, Albert de 12-9-2006159740.4094.6574-6-1938
Bosch, Albert21-9-197653246.7044.655
Heijneman, Gerard21-9-19767183.339.4124.65112-1-1950
Voorde, Theo ten21-9-1976148688.0844.649
Breevoort, Geerd van18-10-19775522.561.9824.6414-6-1942
Beekman, Peter 21-12-201086398.8594.638
Steenhuis, Harry8-12-19873671.699.8514.6329-12-1953
Meijden, Jan van der5-9-19894081.889.3384.6313-7-1947
Nijkoops, J.21-9-19761778.7034.630
Kraay, Gerrit4-9-1990213984.6134.623
Bossenbroek Sr, Dick21-9-197665300.3964.621
Klomps, Jan1-3-19833001.381.7264.606
Willemsen, Jan31-8-2010112515.1764.60027-6-1936
Sueters, Karel3-9-1991130597.3154.595
Heijneman, Ria21-9-19766813.126.4164.59122-1-1952
Kraay, Albert van5-9-19892621.202.3484.589
Verwaal, Jaap21-9-19765742.632.5194.586
Postma, Jan21-9-1976117536.3804.584
Horst, Addy ter9-9-198663288.7924.584
Wijskamp, Marian31-8-19992441.115.6724.57218-8-1956
Pietersma, Jos12-9-200625114.1634.567
Roos, Theo21-9-19766562.994.4544.56510-1-1930
Schut, Henk14-9-198222100.3914.563
Staring, Ria30-9-19803061.396.2564.563
Lorijn, Ria de15-2-2005145661.6204.56311-3-1947
Kuster, Herman1-9-200923104.9164.562
Dobbelsteen, G. van de11-1-19772091.2084.560
Heijneman, Ruud14-11-19892471.125.2914.556
Jansen, Antoon5-9-19782921.328.7824.55112-10-1927
Heitel, Patrick30-10-201254245.7094.550
Velde, Wil ten10-1-2006187850.4314.54818-3-1946
Velde, Lambert ten 31-1-201259268.1954.5465-12-1946
Berends, Henk4-10-198329131.7294.542
Thomahsen, Elly2-9-2008134607.7604.53620-6-1948
Maurik, Peter van 22-11-2005171775.4554.5354-7-1944
Groningen, Harrie van30-8-200553240.2694.53314-7-1939
Verwaal, Charlotte21-9-19763331.509.3004.532
Brouwer, Jack5-9-19785262.383.8854.53229-8-1945
Derksen, Gerrit14-9-1982170769.7704.528
Limbeek, Dinie van5-9-199575339.5344.527
Maanen, Riet van10-1-2006154696.5454.52310-12-1938
Bekker, Frans6-12-19772681.211.8974.522
Boogaard, Jeroen van de3-10-1989141637.5674.522
Wamel, Dirk van23-11-19762771.251.9504.52022-12-1947
Kaal, Hans28-10-2003207935.3464.51910-1-1945
Lastdrager, Hans21-9-19766482.926.3304.51630-8-1943
Willemsen, Truus31-8-2010111501.1764.51511-1-1934
Berends, Fien1-11-19835382.429.0934.5153-11-1950
Thomahsen, Franz13-4-19933891.755.6604.51312-2-1946
Burgmeijer, Jan24-3-199849220.9214.509
Daams, Janny1-9-2009124558.9874.50830-9-1949
Schut, Cor21-9-19766542.946.8584.50629-12-1938
Staring, Jan30-9-19802761.243.2734.505
Schut, Ger21-9-19762941.324.2654.504
Klomps, Gerda6-9-19832831.274.6874.504
Brinkman, Hein3-9-20022461.107.2284.50110-10-1937
Bijlevelt, Marius van1-9-199868306.0504.501
Slot, Walter21-9-197668305.9344.499
Wetters, Erland17-9-200230134.9114.497
Bennink, Lammert5-9-19893501.573.8074.497
Breevoort Jr, Geerd van8-1-198565292.2074.495
Spekle, Betsy30-8-2005117525.7224.49320-9-1939
Wamel, Annemie van16-9-2003122547.7804.49024-1-1953
Gunsing, Theo20-10-19814682.099.1654.48527-3-1934
Groenenstijn, Truus5-9-19953851.725.2844.4813-4-1941
Lubbers, Jan6-2-1979161721.3794.481
Lorijn, Wim de7-12-198231138.7584.476
Avest, Ineke ter2-9-2008101452.0014.47520-8-1962
Lelie, Harry v.d.30-9-198033147.6764.475
Jansen, Thea31-8-2010107478.7244.47430-6-1953
Vegt, Reindert de21-9-19763111.391.2794.474
Thijssen, Jan21-9-197679353.2534.472
Verseveld, Tonny van21-9-19766803.040.3064.47123-6-1950
Pas, Nel1-9-19983161.411.5214.46720-2-1931
Brugman, Lineke7-2-200698437.6554.46631-5-1947
Maanen, Christel van4-9-2007117522.2584.46411-5-1964
Lubbers, Janny5-9-19893291.468.4414.463
Kraay, Toos van 5-9-1989148660.4734.46329-9-1938
Tent, Cor van21-9-19763451.539.5384.462
Lourens, Henri31-8-20101671.3544.460
Kaal, Gerda8-4-2003208927.2594.45817-10-1949
Snelders, Gaab21-9-197634151.5644.458
Tent, Evelien van19-10-197675334.1974.456
Raay, Willy van3-9-2003205912.4454.45128-11-1947
Dalen, Herma van21-9-19763411.517.7324.451
Wildbret, Yvonne15-9-2009129574.1234.45121-3-1963
Bor, Riet van de16-9-201430133.4974.450
Wildt, Adri de30-9-198028124.5484.448
Verwaal, Greta28-9-198238168.8264.443
Lelie, Ria van der17-10-19785062.246.6404.440
Raay, Mientje van11-11-20032311.025.0394.43715-6-1950
Teelen, Wilhelmien31-8-2004210931.2364.43422-3-1942
German, Henk21-9-197623101.9724.434
Jansen, Theo16-9-1980137607.2214.432
Ommeren van, Nicoline12-3-19963261.443.9684.4297-5-1948
Berends, Thea29-11-1983220974.3184.429
Tomassen, Riet 2-10-2007134593.1054.42617-7-1938
Lagerwaard, Piet13-9-19884151.835.9034.42416-3-1936
Breevoort, Saar van18-10-19775852.585.5094.42028-8-1944
Weerd, Harold de28-9-198244194.3774.418
Borkes, Ria31-8-199944194.1854.413
Lelie, Hilde v.d.30-9-198031136.7294.411
Oudman, Dick21-9-197631136.6804.409
Westra, Greet18-10-201172317.3564.408
Nieuwendaal, Kien16-9-198061268.6534.404
Leijgraaf, Ben28-9-19821670.4194.401
Wonnink, Wim17-12-19792911.279.7944.398
Beltman, Saar4-9-197976334.1094.396
Beekman, Lucy 1-9-2009124544.0724.3888-2-1949
Jongkind, Freek7-2-2006181792.9464.3814-2-1938
Jansen, Benny29-1-2002176769.0894.3704-12-1940
Meijer, Annie15-9-19923981.731.2214.35025-9-1934
Wonnink, Lies6-9-198379343.1774.344
Boer, H. de23-10-198426112.7714.337
Smits, Lidy17-10-198950216.2094.324
Voorde, Thea ten21-9-1976106458.1014.322
Lagerwaard, Rolien 13-9-19884531.945.6564.2951-7-1940
Slot, Mia21-9-1976161689.5534.28321-10-1935
Bossenbroek, Greet21-9-19762085.0154.251