This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.


Klaverjasclub Lentemorgen

Klaverjasclub Lentemorgen





31-5-2011

Individueel 2011

Het individuele toernooi van 2011 is gewonnen door DICK Steenis.

De volledige uitslag is als volgt:

1.  STEENIS DICK                5.570 punten
2.  Oudendag Rene               5.526 punten
3.  Wamel Dirk van              5.441 punten
4.  Hoedema Cobie               5.423 punten
5.  Kummeling Theo              5.415 punten
6.  Maaen Riet van              5.397 punten
7.  Notten Henk                 5.291 punten
8.  Heijneman Ruud              5.237 punten
9.  Breevoort Saar van          5.173 punten
10. Swaters Norbert             5.157 punten

11. Meijer Leo                  5.135 punten
12. Westera Greet               5.116 punten
13. Hubers Engelien             5.113 punten
14. Bruggink Theo               5.106 punten
15. Kummeling John              5.084 punten
16. Stinissen Theo              5.024 punten
17. Gerritsen Ali               5.005 punten
18. Groenenstijn Truus          5.004 punten
19. Kaal Hans                   4.921 punten
20. Drost Fred                  4.882 punten

21. Koenen Martin               4.829 punten
22. Brinkman Hein               4.803 punten
23. Meijden Jan van der         4.780 punten
24. Raay Willie van             4.702 punten
25. Crommenacker Willy van      4.692 punten
26. Lagerwaard Piet             4.631 punten
27. Velde Lambert ten           4.582 punten
28. Zaalmink Marina             4.567 punten
29. Breevoort Geerd             4.543 punten
30. Maanen Christel van         4.495 punten

31. Gerritsen Berry             4.494 punten
32. Beekman Peter               4.476 punten
33. Hubers Hans                 4.447 punten
34. Kok Marcel                  4.438 punten
35. Kolk Arie                   4.437 punten
36.
Hubers Eef                  4.423 punten
36. Verhoeven Maartje           4.423 punten
38. Doorn Co van                4.422 punten
39. Hee Chris van               4.380 punten
40. Fraaye Oliver               4.378 punten

41. Meijer Alex                 4.368 punten
42. Berends Fien                4.360 punten
43. Gunsing Theo                4.344 punten
44. Rootseler Aleida            4.321 punten
45. Wildbret Yvonne             4.296 punten
46. Willemsen Truus             4.267 punten
47. Jongkind Freek              4.262 punten
48. Pas Nel                     4.232 punten
49. Wientjes Ger                4.226 punten
50. Lourens Henri               4.216 punten

51. Willemsen Jan               4.201 punten
52. Raasing Jan                 4.165 punten
53. Otten Mient                 4.159 punten
54. Pest Wilco te               4.139 punten
55. Hoksbergen Benny            4.135 punten
56. Zweers Gerrit               4.115 punten
57. Bohmer Ali ten              4.057 punten
58. Veer Willem van der         3.972 punten
59. Lagerwaard Rolien           3.969 punten
60. Ommeren Nicoline van        3.959 punten

61. Velde Wil ten               3.892 punten
62. Teelen Wilhelmien           3.834 punten
63. Heijneman Gerard            3.823 punten
64. Meijer Annie                3.776 punten
65. Smits Jo                    3.738 punten
66. Widbret John                3.619 punten
67. Gerritzen Mia               3.597 punten
68. Beekman Lucy                3.260 punten 

De wedstrijdleider,
Bas van verseveld