This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.


Valid XHTML 1.0! Klaverjasclub Lentemorgen

Klaverjasclub Lentemorgen





Uitslagen

12 september 2006Seizoen 2006 - 2007

  Naam Ronde1 Ronde2 Ronde3 Ronde4 Totaal
1Antoon Jansen1.2761.2281.9331.4105.847
2Jan van der Meijden1.7351.1471.2761.1895.347
3Harry Steenhuis1.2121.2301.4341.4105.286
4Theo Roos9831.2301.9331.0865.232
5Wil ten Velde9851.1471.6921.3395.163
6Annie Meijer1.2911.0781.0971.6905.156
7Ria de Lorijn1.7351.0341.2791.1055.153
8Truus Groenenstijn1.1421.2281.3291.3395.038
9Gerard Heijneman1.2141.4921.2891.0385.033
10Piet Lagerwaard1.2151.5521.2799855.031
11Jaap Verwaal1.2791.1791.0971.4505.005
12Lineke Brugman1.1421.1521.1851.4504.929
13Mientje van Raay1.0281.4921.1581.1774.855
14Jack Brouwer9339971.6921.2294.851
15Freek Jongkind1.2911.0991.1851.1894.764
16Bas van Verseveld1.1109621.3291.2994.700
17Ria van der Lelie1.2141.2151.2769244.629
18Nel Pas1.0899778401.6904.596
19Willy van Raay8451.0991.2141.4284.586
20Riet van Maanen1.3019771.0061.2294.513
21Franz Thomahsen9851.1671.2891.0384.479
22Cor Schut1.3011.2151.2147444.474
23Reindert de Vegt1.2398968201.4284.383
24Benny Jansen1.2761.1528401.0864.354
25Lammert Bennink1.2151.1568201.1054.296
26Peter van Maurik1.2121.5525119854.260
27Hans Kaal1.1109621.0971.0554.224
28Harrie van Groningen1.2929659251.0264.208
29Wilhelmien Teelen1.0891.1678681.0264.150
30Jos Pietersma6898961.4341.0554.074
31Hans Lastdrager1.2799979258674.068
32Janny Lubbers1.2926529051.1774.026
33Hein Brinkman1.0289651.1588674.018
34Tonny van Verseveld1.2391.1568687444.007
35Rolien Lagerwaard1.2226921.0069243.844
36Nicoline van Ommeren1.2221.1794329743.807
37Mia Slot8456521.0971.0453.639
38Ria Heijneman9336929051.0453.575
39Gerda Kaal6891.0345111.2993.533
40Albert de Bruijn9831.0784329743.467

Lees hier meer over deze avond.