This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.


Valid XHTML 1.0! Klaverjasclub Lentemorgen

Klaverjasclub Lentemorgen





Uitslagen

4 september 2007Seizoen 2007 - 2008

  Naam Ronde1 Ronde2 Ronde3 Ronde4 Totaal
1Peter van Maurik1.2871.6381.3131.1745.412
2John Wildbret1.3091.1061.4641.4425.321
3Riet van Maanen1.5901.3697301.6265.315
4Reindert de Vegt1.2271.2041.5651.1595.155
5Antoon Jansen1.5901.1271.3551.0655.137
6Truus Groenenstijn1.1589701.3131.6265.067
7Harrie van Groningen1.2061.5961.0461.1504.998
8Franz Thomahsen1.6179701.2971.0874.971
9Piet Lagerwaard9791.1161.5651.2374.897
10Gerda Kaal1.0891.5961.1691.0274.881
11Ria de Lorijn1.3859761.0471.4424.850
12Bas van Verseveld9371.2321.5901.0654.824
13Lineke Brugman1.0781.3691.2181.1504.815
14Wil ten Velde1.0781.0581.2051.4134.754
15Cor Schut1.2871.1281.0371.2374.689
16Christel van Maanen1.1851.2611.2379544.637
17Fien Berends1.6179761.2377714.601
18Rolien Lagerwaard9381.2611.2051.1594.563
19Jaap Verwaal1.2271.1287301.4134.498
20Annie Meijer9271.6388471.0684.480
21Toos van Kraay9791.1061.2971.0574.439
22Hans Kaal9381.2481.0371.0874.310
23Nel Pas1.3851.2045541.1304.273
24Betsy Spekle9271.1271.5906284.272
25Theo Roos1.1855761.4641.0464.271
26Nicoline van Ommeren1.1561.2326591.1304.177
27Janny Lubbers8541.1169491.2334.152
28Lammert Bennink1.0769731.0461.0274.122
29Mientje van Raay1.2061.2481.0116284.093
30Ria van der Lelie1.3099628679514.089
31Ria Heijneman1.1567951.1699514.071
32Ruud Heijneman7177281.3551.2334.033
33Tonny van Verseveld1.1587289491.1744.009
34Wilhelmien Teelen1.0891.0588679543.968
35Freek Jongkind8659621.0471.0463.920
36Willy van Raay9377958471.0683.647
37Gerard Heijneman1.0765761.2187723.642
38Marian Wijskamp8659731.0117713.620
39Harry Steenhuis7171.1575541.0573.485
40Hein Brinkman8541.1576597723.442

Lees hier meer over deze avond.