This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.


Valid XHTML 1.0! Klaverjasclub Lentemorgen

Klaverjasclub Lentemorgen





Uitslagen

16 september 2008Seizoen 2008 - 2009

  Naam Ronde1 Ronde2 Ronde3 Ronde4 Totaal
1Ria Heijneman1.0461.0531.9911.5245.614
2Piet Lagerwaard1.2431.3531.2481.3655.209
3Ria van der Lelie1.2261.3561.3491.2595.190
4Wilhelmien Teelen1.1341.0311.4611.4815.107
5Peter van Maurik1.1981.4321.2551.2065.091
6Cor Schut9881.0921.4361.5395.055
7Lammert Bennink1.7501.4377781.0324.997
8Ruud Heijneman9558581.9911.1564.960
9Reindert de Vegt1.3299721.1751.4814.957
10Betsy Spekle1.7501.1931.0119784.932
11Jaap Verwaal9711.4341.4611.0324.898
12Nel Pas1.2601.4349841.2064.884
13Ria de Lorijn9041.2461.2791.3744.803
14Antoon Jansen1.3291.2461.3498494.773
15Bas van Verseveld1.2281.2431.0221.2714.764
16Lineke Brugman1.2501.1311.2481.0484.677
17Harry Steenhuis9701.4371.2121.0534.672
18Janny Lubbers1.0741.2431.4009254.642
19Jack Brouwer1.2608889491.5394.636
20Gerda Kaal1.4711.4327259784.606
21Wil ten Velde1.1341.0921.1491.1564.531
22Jan van der Meijden1.2431.3531.2126854.493
23John Wildbret9881.3561.4007034.447
24Franz Thomahsen7938881.4361.2714.388
25Truus Groenenstijn1.2269917751.3744.366
26Tonny van Verseveld1.4711.1311.0227404.364
27Nicoline van Ommeren1.1768009841.2594.219
28Fenny Frederiks7549311.1491.3654.199
29Rolien Lagerwaard9708581.3231.0484.199
30Hein Brinkman1.0461.0531.2558304.184
31Theo Gunsing9551.3727781.0724.177
32Gerard Heijneman1.2509721.0568304.108
33Toos van Kraay1.0741.3727259254.096
34Elly Thomahsen1.2037771.3237034.006
35Riet van Maanen1.2287928631.0703.953
36Christel van Maanen9319311.0111.0703.943
37Benny Jansen1.1987924131.5243.927
38Willy van Raay7931.0319491.1143.887
39Annie Meijer9316521.1751.1143.872
40Riet Tomassen7546521.2791.0723.757
41Mientje van Raay1.1767771.0566853.694
42Hans Kaal9711.1937757403.679
43Freek Jongkind9049918638493.607
44Fien Berends1.2038004131.0533.469

Lees hier meer over deze avond.