This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.


Valid XHTML 1.0! Klaverjasclub Lentemorgen

Klaverjasclub Lentemorgen





Uitslagen

1 september 2009Seizoen 2009 - 2010

  Naam Ronde1 Ronde2 Ronde3 Ronde4 Totaal
1Dirk van Wamel9831.8411.4141.3465.584
2Toos van Kraay1.5201.3011.2771.3645.462
3Antoon Jansen1.5231.2061.1091.4225.260
4Jack Brouwer1.2091.6531.2931.0985.253
5John Wildbret1.0061.0941.3381.8115.249
6Gerda Kaal1.2511.8419811.1265.199
7Gerard Heijneman1.2099011.2771.8115.198
8Theo Gunsing1.4181.4318571.4265.132
9Willy van Raay1.2261.3439811.3464.896
10Wilhelmien Teelen1.5241.3011.2577784.860
11Riet van Maanen1.3151.6539978934.858
12Bas van Verseveld1.1031.1731.2571.2584.791
13Wil ten Velde1.2511.3431.4147784.786
14Harry Steenhuis1.4181.4319859104.744
15Fien Berends1.2261.2869461.2034.661
16Benny Jansen9481.1331.3381.2034.622
17Reindert de Vegt9151.1481.2931.2504.606
18Elly Thomahsen1.5239781.0461.0144.561
19Freek Jongkind1.5201.0309411.0144.505
20Franz Thomahsen1.1711.0771.0251.2114.484
21Herman Kuster1.1031.1731.0991.0984.473
22Jaap Verwaal1.5387239851.2114.457
23Tonny van Verseveld1.3151.0771.0999514.442
24Truus Groenenstijn7801.2069981.4224.406
25Christel van Maanen7411.1911.2131.2114.356
26Mientje van Raay7411.1371.2131.2584.349
27Rolien Lagerwaard1.0661.2867101.2504.312
28Peter van Maurik1.5249019419134.279
29Nel Pas9891.1911.3297624.271
30Piet Lagerwaard1.1711.1488579134.089
31Ria Heijneman9487231.0251.3644.060
32Ria van der Lelie9831.1339859514.052
33Annemie van Wamel1.0666139461.4264.051
34Janny Daams1.0061.1379859104.038
35Hein Brinkman6941.0301.3298933.946
36Nicoline van Ommeren1.5386139977623.910
37Hans Kaal9899787101.1263.803
38Lineke Brugman7807211.0461.2113.758
39Cor Schut9151.0949985133.520
40Lucy Beekman6947211.1095133.037

Lees hier meer over deze avond.