This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.


Valid XHTML 1.0! Klaverjasclub Lentemorgen

Klaverjasclub Lentemorgen





Uitslagen

31 augustus 2010Seizoen 2010 - 2011

  Naam Ronde1 Ronde2 Ronde3 Ronde4 Totaal
1Henri Lourens1.1301.3041.8481.4065.688
2Benny Jansen1.2831.4971.6051.1265.511
3Antoon Jansen1.2621.4181.5171.2545.451
4Willy van Raay1.5731.1041.6059885.270
5Fien Berends1.4081.8758461.1385.267
6Freek Jongkind1.5121.1401.1091.5015.262
7Tonny van Verseveld1.7721.0801.4658935.210
8Truus Willemsen1.1491.4291.2901.3105.178
9Franz Thomahsen1.1271.1401.4781.3795.124
10Lineke Brugman1.1551.2971.7898175.058
11Harry Steenhuis1.5731.1548891.3794.995
12Marian Wijskamp1.0511.3291.7897854.954
13Wim van Alfen1.2731.1041.4781.0904.945
14Gerard Heijneman7621.4291.2111.5014.903
15Ineke ter Avest1.2731.4188931.3184.902
16Ria de Lorijn1.0841.3591.1421.3154.900
17Hans Lastdrager7121.6471.5179594.835
18Thea Jansen1.1301.1541.3251.1384.747
19Lucy Beekman1.0759401.3251.4064.746
20Jack Brouwer1.4081.8756997634.745
21Hans Kaal1.4171.1651.0781.0764.736
22Cor Schut1.0121.2501.1421.2544.658
23Jaap Verwaal1.1491.4948461.1514.640
24Truus Groenenstijn1.5127601.1051.2314.608
25Nicoline van Ommeren1.0511.2971.0941.1334.575
26Jan van der Meijden1.0391.1651.4658934.562
27Mientje van Raay1.7721.2506978344.553
28Hein Brinkman1.0061.6471.0468344.533
29Jan Willemsen1.0751.4948891.0084.466
30Peter van Maurik1.0399561.3041.1514.450
31Jan Leijen1.2621.3041.0608174.443
32Wilhelmien Teelen8981.3591.0941.0904.441
33John Wildbret8511.4971.1099594.416
34Theo Roos1.0597251.8487684.400
35Nel Pas1.2561.2276991.1764.358
36Reindert de Vegt7219151.3041.3104.250
37Annemie van Wamel7219841.2111.3154.231
38Dirk van Wamel7621.3299221.1334.146
39Piet Lagerwaard1.1279156951.3184.055
40Geerd van Breevoort9959841.2907684.037
41Ria Heijneman1.2569401.0787634.037
42Toos van Kraay1.1555171.1051.2274.004
43Albert de Bruijn1.2834891.0601.1263.958
44Saar van Breevoort1.0841.2274561.1763.943
45Yvonne Wildbret8519279221.2273.927
46Riet van Maanen1.4174898931.1063.905
47Elly Thomahsen8981.0806951.2313.904
48Christel van Maanen1.0129271.0467853.770
49Gerda Kaal9959567199883.658
50Bas van Verseveld1.0597256971.0083.489
51Rolien Lagerwaard1.0067604561.0763.298
52Herman Kuster7125177191.1063.054

Lees hier meer over deze avond.