This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.


Valid XHTML 1.0! Klaverjasclub Lentemorgen

Klaverjasclub Lentemorgen





Uitslagen

6 september 2011Seizoen 2011 - 2012

  Naam Ronde1 Ronde2 Ronde3 Ronde4 Totaal
1Ineke ter Avest1.5681.3011.2801.6635.812
2Harry Steenhuis1.3501.2481.5821.5945.774
3Albert de Bruijn1.5681.3141.5821.2385.702
4Geerd van Breevoort1.4121.2391.2351.5945.480
5Cor Schut1.3041.3081.4491.1795.240
6Mientje van Raay1.3001.3011.5389935.132
7Nel Pas1.0298931.5381.6635.123
8Truus Groenenstijn1.3181.1061.2531.2564.933
9Hein Brinkman1.3601.1011.0221.4194.902
10Bas van Verseveld1.2611.0961.2091.3154.881
11Lineke Brugman1.1751.2398021.6424.858
12Tonny van Verseveld1.0881.2261.3181.2114.843
13Riet van Maanen1.0091.3081.3181.1744.809
14Marian Wijskamp1.3041.2268461.4194.795
15Ria Heijneman1.1291.3141.2351.0724.750
16Betsy Spekle1.4271.2958891.0814.692
17Christel van Maanen1.0881.1681.3611.0724.689
18Ria de Lorijn8921.2951.2801.2114.678
19Reindert de Vegt1.4271.0061.0221.2024.657
20Lucy Beekman9841.0351.4491.1434.611
21Theo Roos8131.1941.1771.4194.603
22Jan Willemsen1.1861.1191.0411.2564.602
23Wilhelmien Teelen1.3001.2488721.1794.599
24Thea Jansen1.3181.1061.1779934.594
25Jack Brouwer1.0091.4391.1979104.555
26Willy van Raay1.4128791.1621.0784.531
27Janny Daams1.1861.4399469554.526
28Piet Lagerwaard1.1659451.0541.3154.479
29Wil ten Velde1.3601.1559469354.396
30John Wildbret7061.2088021.6424.358
31Nicoline van Ommeren1.1651.0968461.2024.309
32Toos van Kraay9841.1191.6425624.307
33Antoon Jansen6861.0401.6429104.278
34Annie Meijer1.2151.1948729764.257
35Fien Berends1.2611.0708331.0784.242
36Jan van der Meijden1.2158931.1629554.225
37Gerard Heijneman1.3501.0401.2535504.193
38Theo Gunsing8241.1018151.4194.159
39Freek Jongkind8921.2539151.0814.141
40Rolien Lagerwaard1.1759458331.1744.127
41Saar van Breevoort8131.2531.3616214.048
42Riet Tomassen7171.1688891.2384.012
43Peter van Maurik7061.0701.0411.1433.960
44Hans Kaal8241.2089159763.923
45Elly Thomahsen6861.0351.1979353.853
46Yvonne Wildbret1.1298791.2095503.767
47Franz Thomahsen7171.1551.0545623.488
48Truus Willemsen1.0291.0068156213.471

Lees hier meer over deze avond.