This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.


Valid XHTML 1.0! Klaverjasclub Lentemorgen

Klaverjasclub Lentemorgen





Uitslagen

4 september 2012Seizoen 2012 - 2013

  Naam Ronde1 Ronde2 Ronde3 Ronde4 Totaal
1Jack Brouwer1.7501.2281.0341.3785.390
2John Wildbret1.3621.3051.1781.1274.972
3Ria de Lorijn1.2391.3611.2071.0844.891
4Yvonne Wildbret1.3341.1271.0471.3414.849
5Gerda Kaal1.7509291.0861.0714.836
6Cor Schut1.3901.2341.0861.1124.822
7Peter van Maurik9521.3051.3061.2174.780
8Franz Thomahsen1.3811.0231.3061.0404.750
9Bas van Verseveld1.1311.2679901.3234.711
10Betsy Spekle1.2321.2381.2001.0364.706
11Theo Roos1.2391.0961.0471.3234.705
12Peter Beekman1.0841.3351.1411.1314.691
13Hans Kaal1.3341.1701.0671.1124.683
14Nicoline van Ommeren1.3906931.2151.3784.676
15Toos van Kraay1.0281.2671.0301.3414.666
16Elly Thomahsen1.2221.2281.1031.0974.650
17Benny Jansen1.0021.0271.4691.1124.610
18Willy van Raay1.3001.2341.1548634.551
19Marian Wijskamp1.1261.0961.2171.1124.551
20Annie Meijer1.1311.3059781.1314.545
21Ria Heijneman1.3816931.2171.2434.534
22Lucy Beekman1.1261.1571.2071.0414.531
23Theo Gunsing1.0841.1571.1541.0974.492
24Jan Willemsen1.2229291.1031.2174.471
25Thea Jansen9201.3611.0341.1474.462
26Mientje van Raay1.3001.0271.0321.0174.376
27Christel van Maanen8531.1701.4698634.355
28Hans Lastdrager1.0241.3058751.1474.351
29Gerard Heijneman1.0241.3359949974.350
30Saar van Breevoort9209561.0671.3994.342
31Tonny van Verseveld1.0021.0231.2001.0844.309
32Geerd van Breevoort9529509781.3994.279
33Truus Groenenstijn1.2321.1419499554.277
34Albert de Bruijn1.0239141.2921.0434.272
35Hein Brinkman9051.2381.0321.0404.215
36Nel Pas9329691.1781.1274.206
37Wilhelmien Teelen1.0231.1419941.0414.199
38Truus Willemsen1.3629148751.0364.187
39Fien Berends9059691.2921.0174.183
40Dirk van Wamel1.0281.1499491.0434.169
41Ineke ter Avest6641.1491.2151.0714.099
42Wil ten Velde6649561.1411.2434.004
43Antoon Jansen8531.1279909553.925
44Riet van Maanen9329501.0309973.909

Lees hier meer over deze avond.