This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.


Valid XHTML 1.0! Klaverjasclub Lentemorgen

Klaverjasclub Lentemorgen





Uitslagen

15 september 2015Seizoen 2015 - 2016

  Naam Ronde1 Ronde2 Ronde3 Ronde4 Totaal
1Yvonne Wildbret1.2781.5061.3801.4405.604
2John Wildbret1.5361.0341.3801.3485.298
3Truus Willemsen1.4551.0341.2901.4045.183
4Riet Tomassen1.5229991.5181.1185.157
5Riet van de Bor1.4691.3331.0541.2815.137
6Wil ten Velde1.1621.0921.4331.4045.091
7Jan Willemsen1.2921.3241.2901.1185.024
8Franz Thomahsen1.0021.5068911.5824.981
9Ria Heijneman1.5291.1858701.3484.932
10Mientje van Raay8751.2961.2841.4404.895
11Hans Lastdrager8051.6471.4339814.866
12Bas van Verseveld1.5221.1101.2848444.760
13Wilhelmien Teelen1.5368311.3271.0364.730
14Nicoline van Ommeren1.3027581.0541.5304.644
15Lucy Beekman1.5299148541.2434.540
16Hein Brinkman1.3479991.2938864.525
17Antoon Jansen1.0621.0821.5348444.522
18Patrick Heitel1.3471.0921.0709814.490
19Theo Gunsing8771.0081.0211.5824.488
20Jack Brouwer1.2787581.5349034.473
21Dirk van Wamel1.1621.2967771.1504.385
22Theo Roos8091.3331.3278864.355
23Piet Lagerwaard1.2921.3137909304.325
24Lambert ten Velde1.3021.2907779304.299
25Hans Kaal1.4551.0081.0327824.277
26Annie Meijer1.1621.1851.0708544.271
27Gerda Kaal1.4698311.1228444.266
28Gerard Heijneman6627201.5181.2814.181
29Janny Daams9761.0828911.2044.153
30Peter Beekman1.0027201.1221.3004.144
31Elly Thomahsen6081.3241.2939034.128
32Thea Jansen6621.6471.0327824.123
33Marian Wijskamp9761.1108701.1504.106
34Freek Jongkind6081.3136461.5304.097
35Martha van Haarlem Z1.0629141.0218543.851
36Ria de Lorijn8099017901.3003.800
37Nel Pas8051.2908448443.783
38Cor Schut1.1629016461.0363.745
39Rolien Lagerwaard8757178541.2433.689
40Truus Groenenstijn8777178441.2043.642

Lees hier meer over deze avond.