This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.


Valid XHTML 1.0! Klaverjasclub Lentemorgen

Klaverjasclub Lentemorgen





Totaalstand Seizoen 2015 - 2016

  Naam Totaal Aantal avonden Gemiddelde
1Gerard Heijneman91.235194.802
2Wil ten Velde90.474194.762
3Jan Willemsen89.108194.690
4Bas van Verseveld88.633194.665
5Mientje van Raay88.601194.663
6John Wildbret87.047194.581
7Truus Willemsen86.152194.534
8Cor Schut86.056194.529
9Thea Jansen85.563194.503
10Ria de Lorijn85.538194.502
11Jack Brouwer84.987194.473
12Wilhelmien Teelen83.987194.420
13Lambert ten Velde83.789194.410
14Ria Heijneman82.144184.564
15Yvonne Wildbret80.881184.493
16Nel Pas80.675194.246
17Freek Jongkind79.261184.403
18Greet Westra78.619174.625
19Albert de Bruijn78.489174.617
20Tonny van Verseveld77.859184.326
21Nicoline van Ommeren77.217174.542
22Peter Beekman77.213174.542
23Patrick Heitel76.972174.528
24Hans Kaal76.128174.478
25Hans Lastdrager76.009174.471
26Dirk van Wamel75.915164.745
27Lucy Beekman75.445174.438
28Janny Daams75.144174.420
29Annie Meijer73.908174.348
30Antoon Jansen73.202164.575
31Hein Brinkman72.930164.558
32Gerda Kaal72.841174.285
33Riet Tomassen72.802164.550
34Elly Thomahsen72.536164.534
35Toos van Kraay72.447164.528
36Theo Roos71.746164.484
37Rolien Lagerwaard71.436174.202
38Franz Thomahsen69.830164.364
39Truus Groenenstijn67.246164.203
40Riet van de Bor67.051154.470
41Peter van Maurik66.916154.461
42Piet Lagerwaard66.036154.402
43Martha van Haarlem Z63.059154.204
44Marian Wijskamp62.053144.432
45Theo Gunsing56.598134.354
46Henk Notten Z38.00884.751
46Henk Notten24.36654.873
47Freek Wigarda Z18.25944.565
47Freek Wigarda14.32334.774
48Harry Sweers Z14.21334.738
49Ans Polak Z9.28224.641

Bijgewerkt tot 3 mei 2016